Panoramiczny aparat rentgenowski Aparat

Opis

Panoramiczny aparat rentgenowski 

Najnowocześniejszy panoramiczny aparat rentgenowski, aktualnie światowego lidera w zakresie dentystycznej radiologii i obrazowania cyfrowego. Aparat jest wyposażony w innowacyjną technologię obrazowania i zapewnia znacznie większą wydajność ustawienia pacjenta. To doskonałe urządzenie, przy pomocy którego nasi pacjenci będą mogli na miejscu wykonać zdjęcia cyfrowe RTG, najwyższej możliwej jakości, które spełniają najwyższe wymogi diagnostyczne.
Aparat umożliwia wykonanie projekcji z zakresu stomatologii, chirurgii i diagnostyki szczękowo-twarzowej. Zdjęcie pantomograficzne umożliwia odtworzenie uzębienia wraz z otaczającymi tkankami, zachowując przy tym idealną głębię ostrości. Zaletą tego urządzenia niewątpliwie jest redukowanie dawki promieniowania do minimum, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pacjenta.
Standardem jest widok skrzydłowo-zgryzowy, projekcja panoramiczna z rozróżnieniem na dorosłych i dzieci oraz widok stawu skroniowo-żuchwowego.

Nowa, opatentowana technologia FOX zwiększa głębię ostrości, zapewniając optymalną wyrazistość obrazów radiograficznych. Ponadto System EasyPosition™ i pomocne laserowe wskaźniki pozycjonujące zapewniają odpowiednią pozycję i stabilizację każdego pacjenta niezależnie od jego wzrostu, także pacjentów poruszających się na wózku inwalidzkim, redukując do minimum poruszenia i zapewniając optymalną dokładność.