Kraków Dental Tourism

Czym jest Dental Tourism?

Piękny uśmiech na wyciągnięcie ręki

Marzysz o pięknym uśmiechu, ale wciąż brak Ci czasu na kompleksowe leczenie? Chciałbyś odpocząć i zobaczyć światowej sławy zabytki wpisane na listę UNESCO?

Dzięki Dental Tourism możesz zrealizować oba cele, ponieważ to połączenie turystyki z leczeniem dentystycznym. Przyjedź do magicznego Krakowa i wróć do domu z PIĘKNYM uśmiechem.

Z nami wszystko jest proste!

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się formalnościami związanymi z opieką stomatologiczną, polecimy zakwaterowanie uwzględniające parking lub pomożemy zorganizować transport z dworca, czy lotniska.

Kompleksowe leczenie dostosowane do Twoich potrzeb, pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który możesz spożytkować na zwiedzanie pięknego Krakowa.

Nasza oferta

W Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń zapewniamy kompleksowe leczenie w zakresie wszystkich dziedzin stomatologii. Oferujemy najwyższą jakość usług oraz profesjonalną opiekę lekarzy. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy sprzęt spełniający najwyższe światowe standardy.

IMPLANTY
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
METAMORFOZY UŚMIECHU
PROJEKTOWANIE UŚMIECHU

Jakość świadczonych usług w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń plasuje się na bardzo wysokim poziomie, niejednokrotnie przewyższającym praktyki na zachodzie czy północy kontynentu.

Jak zaplanować podróż?

Przewodnik krok po kroku

krok 1

skontaktuj się z nami i omów szczegóły swojego leczenia

Zdecyduj, w jakim terminie chciałbyś przybyć do Krakowa i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pomocą formularza. Jeżeli posiadasz wcześniejszą dokumentację medyczną,  tomografię lub zdjęcie RTG, wyślij je w załączniku. Przydatne będą także zdjęcia jpg Twojej twarzy oraz uśmiechu. Możesz również podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami co do metamorfozy uśmiechu. Dobierzemy dla Ciebie najbardziej dogodne rozwiązania oraz terminy konsultacji, tak abyś podczas wizyty w Krakowie odbył całkowite leczenie.

Rejestracja telefoniczna

+48 12 294 11 00
+48 12 421 07 43
+48 728 835 559

E-mail

recepcja@stomatologiacichon.pl

Formularz kontaktowy: Wypełnij
krok 2

organizacja podróży

Zarezerwuj bilety na pociąg lub lotnicze, w zależności czy podróżujesz do nas z Polski, czy z dalszych części świata. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu transportu z/ na dworzec lub lotnisko.

Udzielimy pomocnych informacji odnośnie podróżowania komunikacją miejską oraz poruszania się po mieście. Doradzimy w kwestii lokalizacji zakwaterowania, tak abyś w dogodny sposób mógł dostać się do naszego Centrum. Jeśli zdecydujesz się na przyjazd samochodem, polecimy Ci zakwaterowanie z parkingiem.

krok 3

ZAKWATEROWANIE

 

Współpracujemy z dwoma hotelami, znajdującymi się w pobliżu zarówno Centrum Stomatologii Cichoń, jak i centrum miasta. Kameralne i eleganckie wnętrza zlokalizowane blisko terenów zielonych. Mieszkając w nich będziesz mógł cieszyć się spokojnym wypoczynkiem za przystępną cenę.

HOTEL NIEBIESKI

Hotel Niebieski położony jest nieopodal Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń, co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas na dojazd na umówione wizyty. Bliskie sąsiedztwo Wawelu, kościół na Salwatorze, parki i tereny zielone oraz malownicza trasa rowerowa to tylko niektóre atuty tego hotelu. Dla Państwa bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia pokoje są regularnie dezynfekowane i ozonowane profesjonalnym ozonatorem kwarcowym. Przestronne i przytulne wnętrza pozwolą odpowiednio się zrelaksować, a spokojna okolica odpocząć.

Zarezerwuj apartament tutaj

 

HOTEL NOVOTEL

Hotel Novotel również znajduje się w sąsiedztwie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Jest świetnie skomunikowany z najważniejszymi, turystycznymi miejscami w Krakowie, dzięki bliskości przystanku autobusowego oraz tramwajowego. Droga do Rynku Głównego zajmuje stąd 10 minut pieszo. Pokoje urządzono przestronie, a do dyspozycji gości jest elegancka restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej oraz bar. Ten położony blisko centrum hotel zapewni Państwu odpowiedni komfort i wypoczynek pomiędzy zabiegami w naszym Centrum i zwiedzaniem magicznego Krakowa.

Zarezerwuj apartament tutaj

 

 

krok 4

PIERWSZA WIZYTA

Przed pierwszą wizytą konieczne będzie wypełnienie kwestionariusza zdrowia. Do rejestracji potrzebne będą dokumenty takie jak dowód osobisty lub paszport. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzony będzie ogólny przegląd stomatologiczny oraz wykonane zostanie zdjęcie pantomograficzne w celu postawienia odpowiedniej diagnozy. Zobacz więcej…

jak nas znaleźć »

Biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum, dzięki czemu łatwo je znaleźć i do niego dotrzeć. Aby uzyskać więcej informacji na temat transportu kliknij tutaj …

krok 5

ciesz się pięknym uśmiechem i krakowem

Połącz przyjemne z pożytecznym. Po ustaleniu dogodnych wizyt, możesz zaplanować swój pobyt w stolicy małopolski i skorzystać z szerokiej gamy atrakcji, jakie oferuje miasto.

Przeżyj niezapomniane chwile w Krakowie!

Rekomendacje zadowolonych pacjentów

Ciesz się Krakowem - odwiedź magiczne miejsca

RYNEK GŁÓWNY

Rynek główny w Krakowie, niegdyś jako jeden z największych średniowiecznych placów w Europie, przez wieki stanowił główny plac handlowy oraz był siedzibą administracyjną miasta.

SUKIENNICE

Sukiennice są centralnym punktem rynku. Pierwotnie stanowiły główne miejsce handlu – był to podwójny rząd kramów kupieckich, które z biegiem czasu przekształciły się w jeden budynek z zadaszeniem.

kościół mariacki

Stanowi jedną z najważniejszych świątyń Krakowa. Budowla utrzymana w stylu gotyckim. Charakterystycznym elementem są dwie wieże różnej wysokości – ich historię opowiada legenda o dwóch budowniczych (braciach), którzy konkurowali pomiędzy sobą w stworzeniu piękniejszej i wyższej wieży.

zamek na wawelu

Zamek Królewski położony jest na wapiennym wzgórzu, w centrum Krakowa, nad Wisłą. To monumentalny zespół budowli o bogatych walorach historycznych i estetycznych. Zamek przez wieki był siedzibą królów polskich oraz symbolem państwowości.

dzielnica Kazimierz

Kazimierz to słynna żydowska dzielnica Krakowa. Kiedyś jako osobne miasto, dziś nieodzowna atrakcja dla wszystkich odwiedzających turystów. Tutaj kwitnie życie towarzyskie, wśród licznych kawiarni, barów i restauracji każdy znajdzie coś dla siebie.

kopalnia soli w wieliczce

Kopalna soli w Wieliczce to jeden z najsłynniejszych zabytków okolic Krakowa, należy do wpisu światowego dziedzictwa UNESCO. Podziemny szlak składa się z licznych korytarzy, komnat i galerii, w których zachowane zostały ślady działalności górniczej, powstały kompozycje tematyczne związane z historią miejsca oraz przykłady sztuki sakralnej.

Przydatne linki

MUzea
 

wycieczki
 

wydarzenia
 

RESTAURacje