Kariera w naszym centrum

Dołącz do zespołu - oferty pracy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń to wyjątkowa klinika, którą tworzą profesjonaliści z każdej dziedziny stomatologii.

Nasz wysoce wykwalifikowany personel wyróżnia się znajomością światowych trendów i standardów nowoczesnej stomatologii. Stawiamy na nieustanny rozwój, sukcesywnie poszerzając swoją wiedzę, gdyż nasza praca to nasza pasja.

OBECNIE REKRUTUJEMY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy niniejszym otwieramy rekrutację na stanowisko:

LEKARZ PROTETYK

Zatrudnimy lekarza protetyka

OBECNIE REKRUTUJEMY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy niniejszym otwieramy rekrutację na stanowisko:

LEKARZ ENDODONTA

Zatrudnimy lekarza endodontę

Od lat pracowaliśmy nad tym, aby stworzyć idealne miejsce pracy, na co składa się komfort personelu, przyjazna atmosfera i wysoki standard wykonywanych usług. Są to wartości, o które dbamy szczególnie, pamiętając o uśmiechu, życzliwości i dobrej współpracy.

Posiadamy 8 klimatyzowanych gabinetów stomatologicznych wyposażonych w komfortowe unity dentystyczne, nowoczesny sprzęt cyfrowy oraz 2 pracownie rentgenowskie wyposażone w sprzęt radiologiczny (tomografia 3D, cefalometria wraz z panoramą).

Aby podglądnąć jak wygląda nasza klinika, zachęcamy do spaceru wirtualnego.

Osoby zainteresowane pracą w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną na adres e-mail: 

rekrutacja@stomatologiacichon.pl

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Czekamy na Ciebie!