Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa?

Zastanawiasz się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby? Podaruj uśmiech!

Karta Podarunkowa jest wyjątkową formą prezentu dla Państwa bliskich.
Zapraszamy do zakupu Kart Podarunkowych bezpośrednio w Naszym Centrum, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego. Oferujemy karty w formie tradycyjnej – papierowej oraz w postaci cyfrowej.

Rodzaje kart Podarunkowych

Rodzaje Kart Podarunkowych
①  KARTA PODARUNKOWA WARTOŚCIOWA

Na takiej karcie widnieje jej wartość kwotowa. Mamy do wyboru trzy nominały: 200zł, 500zł, 1000zł.

②  KARTA PODARUNKOWA usługowa

Jest to karta, na której widnieje nazwa wybranego zabiegu (zabiegów) – czyli rodzaj wybranej usługi stomatologicznej, np.:  Pełen zabieg higienizacji.

③  KARTA PODARUNKOWA imienna

Karta ta może być:

  • Wartościowa imienna – zawierająca wartość kwotową oraz imię i nazwisko osoby wskazanej przez kupującego.

 

  • Usługowa imienna – zawierająca nazwę wybranego zabiegu/zabiegów oraz imię i nazwisko osoby wskazanej przez kupującego.

 

 

Formy Kart Podarunkowych

  • Karta Podarunkowa (drukowana) – to tradycyjna forma karty podarunkowej w wersji drukowanej, posiada swój unikatowy kod, karta wydawana jest w ozdobnej, złotej kopercie opatrzonej naklejką z logo kliniki.
  • e-Karta Podarunkowa (elektroniczna) – to forma karty podarunkowej w wersji cyfrowej, kupujący otrzymuje wiadomość na wskazany adres e-mail z grafiką przedstawiającą Kartę Podarunkową wraz z unikatowym kodem.

Podczas jednorazowego zakupu, można wybrać obie formy tej samej karty (będą one opatrzone tym samym kodem). Takie rozwiązanie pozwala na wysłanie e-Karty Podarunkowej w błyskawicznym tempie bez obaw, że tradycyjna przesyłka nie dotrze na czas.

Jak korzystać z Karty Podarunkowej?

Jak zrealizować Kartę Podarunkową?

Realizacja Karty Podarunkowej polega na okazaniu jej przed wizytą.

Realizacja e-Karty Podarunkowej polega na okazaniu jej na ekranie telefonu / okazaniu jej wydruku przed wizytą.

Podczas realizacji Karty Podarunkowej Imiennej / e-Karty Podarunkowej Imiennej, użytkownik zostanie poproszony o okazanie dokumentu tożsamości.

Dopełnieniem realizacji karty jest weryfikacja unikatowego kodu i wpłaconej kwoty, weryfikacji dokonuje pracownik recepcji.

W przypadku, gdy wartość wykonanych usług przekracza wartość Karty Podarunkowej / e-Karty Podarunkowej, usługa może zostać zrealizowana za dopłatą, wynikającą z różnicy w wartości wykonanych usług pomniejszoną o wartość środków pozostałych na Karcie Podarunkowej / e-Karcie Podarunkowej. Jeżeli koszt zabiegu (zabiegów) będzie niższy niż kwota na karcie, pozostałe środki mogą być przeznaczone na poczet kolejnego leczenia stomatologicznego.

   Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z Kart zawarte zostały w REGULAMINIE.