Zmiany w dojeździe do Centrum

Zmiany w dojeździe do Centrum Stomatologii Cichoń

1. Dojazd autem

Renowacja ulic Zwierzynieckiej i Kościuszki

Zaczęła się długo wyczekiwana renowacja ulic Zwierzynieckiej i Kościuszki. Obie ulice dzięki temu będą wyglądać schludnie i nowocześnie. Dzięki temu już za rok Centrum Stomatologii Cichoń znajdzie się w jednym z najładniejszych i świeżo wyremontowanych miejsc Krakowa.

Zdajemy sobie sprawę, że okres remontu zmienia sposoby dotarcia do naszego centrum, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji dojazdu.

Dojazd z południowych części Krakowa

Z dniem 30 listopada zakończył się remont Mostu Dębnickiego. Przejazd możliwy jest wszystkimi pasami ruchu w obu kierunkach.

Podróżując do nas z południowych okolic Krakowa, rekomendujemy kierowanie się w stronę Mostu Dębnickiego, a następnie Aleją Zygmunta Krasińskiego, aż do Muzeum Narodowego. Tu na skrzyżowaniu należy zawrócić i skręcić w ulicę Focha, a następnie kolejno ulicami Kałuży, Senatorską, Komorowskiego, Kościuszki, aż do Lelewela.

Na czas remontu ulica Komorowskiego jest jednokierunkowa w przeciwną stronę niż dotychczas, co bardzo ułatwia dojechanie do Stomatologii Cichoń.

Remont sprawił także, że w okolicy jest znacznie więcej miejsc parkingowych, co zdecydowanie uważamy za atut.

Dojazd z zachodnich części Krakowa

Dojeżdżając z okolic Mostu Zwierzynieckiego, rekomendujemy przejazd ulicą Księcia Józefa, a następnie Jodłową, Starowolską, 28 lipca 1943, Królowej Jadwigi, aż do Mostu na Rudawie. Następnie, jadąc ulicą Focha należy skręcić w ulicę Kałuży, a później kolejno ulicą Senatorską, Komorowskiego, Kościuszki, aż do Lelewela.

Jadąc do nas od zachodnich części Krakowa, np. z Lotniska w Balicach należy kierować się na Most na Rudawie, a następnie z ulicy Focha należy skręcić w ulicę Kałuży, a następnie kolejno ulicą Senatorską, Komorowskiego, Kościuszki, aż do Lelewela.

Możliwy jest również objazd przez otwarty już Most Dębnicki.

Dojazd z północnych części Krakowa

Podróżując do nas z północnych części Krakowa zalecamy kierowanie się Alejami Trzech Wieszczy, aż do skrzyżowania pod Muzeum Narodowym. Tutaj należy skręcić w prawo w ulice Focha, a następnie kolejno w ulicę Kałuży, Senatorską, Komorowskiego, Kościuszki, aż do Lelewela.

Dojazd od strony Rynku Głównego i okolic Filharmonii

Podróżując do naszego Centrum od strony Rynku lub Filharmonii, należy kierować się ulicą Straszewskiego, a następnie skręcić w lewo w ulicę Piłsudskiego, aż do skrzyżowania z Muzeum Narodowym. Tutaj należy jechać prosto, aż do skrzyżowania z Stadionem Cracovii. Następnie należy skręcić w ulicę Kałuży i kolejno ulicą Senatorską, Komorowskiego, Kościuszki, aż do Lelewela.

Uwaga!!! Zmiany w organizacji ruchu drogowego na ulicy Zwierzynieckiej i Kościuszki

23 września rozpoczął się II etap renowacji ulic Zwierzynieckiej i Kościuszki.

W związku z tym nastąpiła zmiana organizacji ruchu drogowego w obszarze alei i Mostu Dębnickiego. Zamknięte zostało skrzyżowanie Alei Trzech Wieszczów od strony ulicy Zwierzynieckiej. Przejazd Alejami możliwy jest jedynie na wprost (tylko jeden pas na stronę). Zamknięty został również odcinek ulicy Zwierzynieckiej do skrzyżowania z ulicami Powiśle i Retoryka.

Przystanek „Jubilat” w stronę Muzeum Narodowego został przeniesiony na pas zieleni rozdzielający ulicę.

2. Dojazd komunikacją miejską

Autobusem linii 502 można dojechać pod samo Centrum Stomatologii Cichoń

Linie autobusowe:

 • nr 502 będzie kursowała po trasie zmienionej: „Aleja Przyjaźni” – … – ul. Dunin-Wąsowicza – Plac Na Stawach” (powrót: ul. Komorowskiego, ul. Kościuszki, ul. Borelowskiego-Lelewela)  
 • nr 100 – będzie kursować po obecnej trasie
 • nr 109 – będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: „Bielany” „Salwator”
 • nr 209, 229, 239, 249, 259, 269 – będzie kursować po trasach czasowo zmienionych: miejscowości poza Krakowem „Os. Podwawelskie”(nr 101, 112, 162, 209, 219, 229, 239, 249, 259, 269 – wyjazd z pętli na os. Podwawelskim będzie na stałe odbywał się ul. Bułhaka w lewo na ul. Monte Cassino (bez objeżdżania ronda Grunwaldzkiego). Linia nocna nr 612 nadal będzie objeżdżać rondo Grunwaldzkie).
 • nr 609 – będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: „Dworzec Główny Wschód” –  „Bielany”.
 • Komunikacja autobusowa, która dotychczas kursowała do przystanków Jubilat oraz Muzeum Narodowe, kursuje bez zmian. Z tych przystanków spacerem można do nas dotrzeć w 5 minut. Autobusy jeżdżące do przystanków Muzeum Narodowe: 124, 134, 144, 164,169, 173, 179, 194, 301, 304, 307, 310, 424, 469, 494, 502, 503, 513, 902. Autobusy jeżdżące do przystanków Jubilat: 124, 144, 164, 169, 173, 179, 194, 300, 301, 304, 424, 469, 494, 503, 513

Linie tramwajowe:

 • nr 1 – będzie kursować po kolejnej trasie zmienionej: „Wańkowicza” – … – plac Wszystkich Świętych, ul. Straszewskiego, ul. Piłsudskiego, al. 3 Maja – „Cichy Kącik
 • nr 2, 6 – zostaną zawieszone
 • nr 72 – zostanie uruchomiona tramwajowa linia zastępcza kursująca po trasie:
  „Cmentarz Rakowicki” – ul. Rakowicka, ul. Lubicz, ul. Basztowa, ul. Podwale, plac Wszystkich Świętych, ul. Stradomska, ul. Krakowska, ul. Limanowskiego, ul. Wielicka, estakada nad dworcem Kraków Płaszów – „Mały Płaszów P+R”

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w trasach dojazdu, prosimy o kontakt z recepcją. Nasz zespół jest przygotowany aby Państwu pomóc.