„Z wielką przyjemnością pragnę polecić Klinikę Doktora Bartosza Cichonia! ZAWSZE PROFESJONALNI ! ZAWSZE GOTOWI DO POMOCY ! ZAWSZE USMIECHNIĘCI ! Jako osoba niepełnosprawna czuję się tam bezpiecznie, to bardzo ważne. ”
Krzysztof Globisz
Aktor filmowy i teatralny
„Na scenie to ja walczę o uśmiech widowni, a o mój uśmiech walczy dr Cichoń :-)”
Adam Małczyk
Aktor kabaretowy z krakowskiej Formacji Chatelet
„Klinika Cichonia! Specjaliści, którym zaufałem.”
Marek Kondrat
Aktor filmowy i teatralny
„Uważam, że zdrowy i zadbany uśmiech, to nasz największy kapitał. Szukałam Kliniki, w której będę się czuła bezpiecznie. Zespołu lekarskiego, któremu bez cienia wątpliwości będę mogła zaufać. Znalazłam ludzi, którzy oprócz ogromnej wiedzy i umiejętności posiadają pasję, pracują z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, na pierwszym miejscu stawiając zdrowie, komfort i dobro pacjenta. Dzięki nim mogę śmiać się tak jak lubię. Często, spontanicznie, szeroko i serdecznie. Domaga się tego moje pogodne usposobienie..;) Dzięki wspaniałemu Zespołowi pod kierownictwem dr Bartosza Cichonia, nic mnie w tym nie ogranicza. Gorąco Państwu polecam.”
Urszula Grabowska
Aktorka filmowa i teatralna
„Przybyłem do Krakowa bez uśmiechu. Problem - zęby. Znalazłem w Internecie kontakt do Centrum Stomatologii Cichoń. Zaufałem wybitnym specjalistom. I teraz mogę powiedzieć: Klinika Cichoń - i znów się uśmiechasz!”
Krzysztof Materna
Reżyser, aktor, producent telewizyjny i teatralny oraz satyryk
„W zawodowym sporcie zdrowie to podstawa, również zdrowe i ładne zęby. Ładny uśmiech przydaje się podczas udzielania wywiadu czy przyjmowania gratulacji na podium. Jestem profesjonalistą i swoje zęby powierzam profesjonalistom, dlatego wybrałem Stomatologię Cichoń. Zaufałem, polecam.”
Tomasz Marczyński
Wielokrotny Mistrz Polski w Kolarstwie Szosowym
„Jest takie miejsce w Krakowie, do którego przychodzę z przyjemnością, wszyscy są uśmiechnięci, ale przede wszystkim fachowi. Najnowsze materiały, sprzęt, empatia. Tu nie boli nawet znieczulenie. To miejsce to „Stomatologia Cichoń „. Polecałam, polecam i będę polecać!”
Iwona Bielska
Aktorka teatralna i filmowa
„Doktor Cichoń walczy z pasją i uporem o utrzymanie mojego uszczuplonego wiekiem i paradontozą zębowego stanu posiadania. Uzupełniając go dyskretnie i delikatnie. Cierpliwie znosi lęki i nerwowe reakcje (trudnej co tu ukrywać) pacjentki. Jednym słowem jest świetnym i dzielnym "żołnierzem" stomatologii. On sam i jego wspaniały zespół lekarzy i asystentek.”
Anna Polony
Aktorka teatralna i filmowa, reżyserka
„Podczas mojej całej kariery hokejowej doznałem wiele urazów co sprawiło, że mój uśmiech pozostawiał wiele do życzenia. Zęby były moją piętą achillesową, uśmiechałem się, ale wiedziałem, że nie jest to estetyczny uśmiech. Dziś, po wielu, wielu latach problemów z zębami, zostało mi przywrócone piękno mojego uśmiechu. Dziękuje całej ekipie Stomatologii Cichoń za ten dar i z całym sercem polecam tą klinikę. ”
Martin Dudáš
Były kapitan drużyny hokejowej Cracovia.
„Piękny i śnieżnobiały uśmiech dodaje pewności siebie w każdej sytuacji. Wizyty u doktora Cichonia to profesjonalizm w każdym calu. Polecam.”
Magda Steczkowska
Piosenkarka, autorka tekstów i muzyk sesyjny
„Opinia najlepszego dentysty w Krakowie jest w pełni zasłużona. Wybitni specjaliści pod dyrygenturą doktora Bartosza Cichonia - mistrza uśmiechu. Polecam!!”
Mikołaj Rey
Szef kuchni
„Nic tak nie zdobi kobiety jak piękny i zdrowy uśmiech :-) Serdecznie polecam klinikę Cichoń”
Barbara Tomkowiak
Aktorka kabaretowa z krakowskiej Formacji Chatelet
„Biały uśmiech jest jak magia, która zastępuje najlepsze makijaże i każdą biżuterię...”
Sylwia Peretti
Fotomodelka, przedsiębiorca
„Profesjonalizm, życzliwość, poświęcenie, wysoki standard leczenia to tylko niektóre z cech charakteryzujących zespół Stomatologii Cichoń.”
Henryk Sobański
Hrabia
„Uwielbiam się śmiać i żyć bez ograniczeń. Lubię gryźć orzechy, śpiewać wyraźnie i mówić z dobrą dykcją. Urodziłam się z pieśnią na ustach i niezłym aparatem fonetycznym. Teraz tylko muszę dbać o zdrowie, żeby nic nie stanęło mi na przeszkodzie do realizacji kolejnych planów. Pomagają mi w tym najlepsi, uśmiechnięci, mili i profesjonalni. Mam się z czego cieszyć i mogę to okazywać na wszystkie sposoby. Pod opieką Kliniki Dr Cichonia moje zęby przeżyją nawet mnie :-)”
Renata Przemyk
Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów
„Podziękowania dla gabinetu stomatologicznego Cichoń za fachową pomoc i wysoki standard świadczonych usług”
Marcin Wasilewski
Były reprezentant Polski w piłce nożnej
„Dr Cichoń pomógł w kryzysowej sytuacji. Dziękuje i gorąco polecam!”
Łukasz Surma
Piłkarz
„Swoją przygodę ze Stomatologią Cichoń zaczęłam kilka dobrych lat temu i od tamtej pory moje życie zmieniło się na jeszcze bardziej uśmiechnięte, a chyba właśnie o to w Nim chodzi. Przekonałam się, że są w tym mieście fachowcy! Dzięki fachowej i najbardziej profesjonalnej załodze jaką znam w tym temacie, mój uśmiech jest piękny i nie przechwalając się wygląda jak z Hollywood. Bo to właśnie chodzi o to, żeby podczas totalnej zmiany i przemiany mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy mają pomysł, umiejętności i ogromną wiedzę, a dzięki temu finał jest właśnie taki jak u mnie - IDEALNY! Ogrom pracy wysiłku wiedzy jaki został włożony w efekt, który mogę oglądać co dzień w lusterku, sprawił że wszystkie kompleksy zniknęły. Moje zęby są zdrowe proste białe i pełne blasku a ja dzięki temu mam ochotę na więcej i więcej w Stomatologii Cichoń.”
Karolina Lusina - Lalik
Pacjentka
„Najlepszy Dentysta z możliwych w Polsce. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, super sprzęt, no i co najważniejsze, ludzie tam pracujący.”
Piotr Bajda
Pacjent
„Serdecznie polecam Państwu Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń, nie tylko ze względu na pełen profesjonalizm oraz innowacyjność metod leczenia, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej atmosferze tego miejsca. Wspaniali Specjaliści, sympatyczny Personel oraz nowoczesne i eleganckie wnętrze sprawiają, iż każdy Pacjent czuje się tu wyjątkowy. Wizyty tutaj to czysta przyjemność. Nigdy nie przypuszczałam, że uda mi się trafić pod opiekę tak doświadczonego i wykwalifikowanego Zespołu. Dziękuję za piękny uśmiech!”
Małgorzata Dawiec
Pacjentka
„Od 4 lat wraz z moją rodziną korzystamy z usług Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Serdeczny, fachowy personel oraz nowoczesny sprzęt sprawiają, że pacjent czuje się tutaj dobrze i bezpiecznie. Wizyty przebiegają sprawnie, o wcześniej ustalonym, dogodnym dla nas terminie. Serdecznie polecam”
Joanna Prokop
Pacjentka
„Od 2011 roku jestem pacjentką Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z usług, jakie ta klinika stomatologiczna oferuje. Cenię sobie cały personel za profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Klinika dysponuje świetnym sprzętem, a lekarze cały czas udoskonalają się w różnego rodzaju szkoleniach, co daje mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego, jak również poczucie, że jestem w dobrych rękach. Klinika oferuje szeroki zakres usług od ortodoncji, poprzez stomatologię estetyczną i inne bardziej skomplikowane zabiegi. Nigdy nie przypuszczałam, że u dentysty poczuję się jak we własnym domu, a jednak to możliwe. Ja i moja rodzina zaufaliśmy doktorowi Cichoniowi i nie żałujemy tego. Gorąco polecam!”
Jadwiga Karlak
Pacjentka
„Bardzo fachowe doradztwo i wysoka jakość zabiegu. Na wybitnym poziomie profesjonalizm w podejściu do pacjenta od samego wejścia. Z czystym sumieniem mogę polecać tak profesjonalny zespół.”
Paweł Bielecki
Pacjent
„Dr Cichoń to stomatolog godny polecenia, świetny specjalista. Jako szef ma profesjonalną załogę, innowacyjny sprzęt diagnostyczny. Atmosfera miła, super opieka. Dzięki Stomatologii Cichoń znowu mam piękne zęby............polecam, polecam, polecam!!!”
Krystyna Barańska
Pacjentka
„Absolutnie z czystym sumieniem polecam klinikę Doktora Cichonia!!! Dzięki temu, że pracują tam cudowni ludzie, świetni specjaliści, którym całkowicie można zaufać, udało mi się po ....uwaga...20 latach, przezwyciężyć paraliżujący mnie strach przed dentystą. Hura!!!! Zadbano o mnie totalnie kompleksowo !!!I pomimo tego ze jestem dziewczyną po czterdziestce noszę aparat ortodontyczny i jestem z niego bardzo dumna Wizyty u mojej cudownej Doktor Aliny należą do mega przyjemnych, poważnie! Mój uśmiech podoba mi się coraz bardziej, nareszcie!!!!Kochani, trzeba dbać o siebie niezależnie od wieku!!!”
Ewelina Skrońska
Pacjentka
„Wielkie podziękowania dla: Pani Pauliny Graboń, która swoim uśmiechem i telefonami pilnowała wszelkich terminów, a przy wizytach niezmordowanie wspierała oczekujących. Pani Anny Sowińskiej, która z teutońską precyzją dzielnie doprowadzała poszczególne zeby do stanu idealnego. Pani Maji Daneckiej - Pasieka, która zdecydowanym ruchem usuneła co zbędne i wstawiła, co trwałe, choć kości stawiały zaciekły opór a odbudowa trwała długo. Pana Tomasza Dohnala, który bladym świtem ratował "tymczasówke". Pani Magdaleny-Grabowskiej - Jędryczka za końcowe szlify i korekty :jedyneczki". Pani Justyny Dudek, która ma wspaniałą empatię dla nas nawet prowadząc równocześnie trudne rozmowy z urzędami. Perfekcyjnie rozegrała partię "dyscyplinujacą" podwykonawców - mistrzostwo świata! Pana Bartosza CIchonia - tu już specjalne podziękowania za połączenie młotka z delikatnością, perfekcjonizmu z empatią, usmiechu i pasji i... Wszystkich miłych Pań asystentek, które uwijając się w ukropie pracy powodowały, że prace idą płynnie do przodu. I wszystkich pozostałych osób, których nie wymieniamy ale o nich pamiętamy i dzięki którym...Jesteście Najlepszą Ekipą”
Agnieszka Gajda - Górecka i Wojciech Górecki
Pacjenci

Nagrody

Nagroda 1
Dentysta roku w Małopolsce
2019
Portal Dentystyczny
Nagroda 2
Dentysta roku w Małopolsce
2013
Portal Dentystyczny
Nagroda 3
Laur Pacjenta
2018
Laur pacjenta
Nagroda 1
Najlepszy gabinet w Polsce
2015
Zumi
Nagroda 1
Przychodnia roku
2013
Gazeta Krakowska
Nagroda 1
Lekarz Roku
2013
Gazeta Krakowska
Nagroda 1
Laur Pacjenta
2016
Laur pacjenta
Nagroda 1
Kryształowy Tytan
2012
Forbes
Nagroda 1
Kryształowy Tytan
2011
Forbes